Home
Word lid
Actueel & events
Programma
Teams 2023-2024
Jeugd
SVO JO8-1
SVO JO8-2
SVO JO9-1
SVO JO10-1
SVO JO11-1
SVO JO11-2
SVO JO12-1
SVO JO12-2
SVO JO12-3
SVO JO13-1
SVO JO13-2
SVO JO14-1
SVO JO15-1
SVO JO17-1
SVO JO19-1
Senioren zaterdag
Zaterdag-1
Zaterdag-2
Zaterdag-3
Zaterdag-4
Senioren zondag
Zondag-3
Zondag-2
Zondag-4
Senioren zaal
Mannen-1 zaal
Mannen-2 zaal
Masters
SVO 35+2 vrijdag
Wedstrijdverslagen
Trainingsschema 2023-2024
Vereniging
Commissies
Technische commissie
Jeugd commissie
Senioren commissie
Evenementen commissie
Kantine commissie
Facilitaire commissie
PR commissie
Sponsor commissie
Bestuur & Beleid
Missie & Visie
Statuten
Huishoudelijk Reglement
Preventie- en integriteitsbeleid
Privacy & Policy
Gebruik Kunstgrasveld
Samenstelling bestuur
Alcoholbeleid
Aannamebeleid Vrijwilligers
Voetbalschool
Ledenadministratie
Lid worden.
Contributie
Uit- en overschrijven
Privacy & Policy
Kleding verkoop
Wedstrijdsecretariaat
Algemeen
Wedstrijden app.
Speeldagen kalender
De Voetbal.nl app
Contributie inning
Sponsoring
Sponsor worden?
Mijn club
Huidige sponsoren
Contact
DE SPELREGELS
Home
Word lid
Actueel & events
Programma
Teams 2023-2024
+
Jeugd
+
Jeugd
SVO JO8-1
SVO JO8-2
SVO JO9-1
SVO JO10-1
SVO JO11-1
SVO JO11-2
SVO JO12-1
SVO JO12-2
SVO JO12-3
SVO JO13-1
SVO JO13-2
SVO JO14-1
SVO JO15-1
SVO JO17-1
SVO JO19-1
Senioren zaterdag
+
Zaterdag-1
Zaterdag-2
Zaterdag-3
Zaterdag-4
Senioren zondag
+
Zondag-3
Zondag-2
Zondag-4
Senioren zaal
+
Mannen-1 zaal
Mannen-2 zaal
Masters
SVO 35+2 vrijdag
Wedstrijdverslagen
Trainingsschema 2023-2024
Vereniging
+
Commissies
+
Technische commissie
Jeugd commissie
Senioren commissie
Evenementen commissie
Kantine commissie
Facilitaire commissie
PR commissie
Sponsor commissie
Bestuur & Beleid
+
Missie & Visie
Statuten
Huishoudelijk Reglement
Preventie- en integriteitsbeleid
Privacy & Policy
Gebruik Kunstgrasveld
Samenstelling bestuur
Alcoholbeleid
Aannamebeleid Vrijwilligers
Voetbalschool
Ledenadministratie
+
Ledenadministratie
Lid worden.
Contributie
Uit- en overschrijven
Privacy & Policy
Kleding verkoop
Wedstrijdsecretariaat
+
Algemeen
Wedstrijden app.
Speeldagen kalender
De Voetbal.nl app
Contributie inning
Sponsoring
+
Sponsor worden?
Mijn club
Huidige sponsoren
Contact
DE SPELREGELS
Welkom bij SVO Buytenpark
de gezelligste voetbalvereniging
van Zoetermeer
SVO Buytenpark:
Een leven lang voetballen!
Programma komende weken thuis
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Competitiesoort
Veld
Kk Thuis
Kk Uit
Details
vr 22-mrt. 20:00
SVO Buytenpark 35+2
Forum Sport 35+1
regulier
veld 1 B
vr 22-mrt. 21:30
SVO Buytenpark 35+2
FC Zoetermeer 35+2
regulier
veld 1 B
za 23-mrt. 08:30
SVO Buytenpark JO15-1
BSC '68 JO15-3
regulier
veld 1 - grasveld
2
10
za 23-mrt. 09:00
SVO Buytenpark JO9-1
SV Ommoord JO9-1
oefenwedstrijd
veld 2 A1 - kunstgras
za 23-mrt. 11:30
SVO Buytenpark JO17-1
SV Leidschenveen JO17-1
regulier
veld 2 - kunstgras
3
10
za 23-mrt. 14:00
SVO Buytenpark-4 zat
BSC '68 7
regulier
veld 2 - kunstgras
za 23-mrt. 14:30
SVO Buytenpark-1 zat
RVV Overschie 1
regulier
veld 1 - grasveld
wo 27-mrt. 20:00
SVO Buytenpark-3 zon
Altior 2
beker
veld 2 - kunstgras
za 30-mrt. 12:30
SVO Buytenpark-2 zat
DSO 3
regulier
veld 2 - kunstgras
vr 05-apr. 19:30
SVO Buytenpark 35+2
FC Zoetermeer 35+2
regulier
veld 2 A - kunstgras
vr 05-apr. 21:00
SVO Buytenpark 35+2
SVC'08 35+1
regulier
veld 2 A - kunstgras
vr 05-apr. 22:00
SVO Buytenpark-2 zaal
RKAVV 4
regulier
De Veur veld 1
za 06-apr. 10:00
SVO Buytenpark JO15-1
DWO JO15-2
regulier
veld 1 - grasveld
za 06-apr. 10:30
SVO Buytenpark-2 zat
BSC '68 3
regulier
veld 2 - kunstgras
za 06-apr. 11:25
SVO Buytenpark JO13-1
Wippolder JO13-2
regulier
veld 1 - grasveld
za 06-apr. 12:30
SVO Buytenpark-3 zat
Neptunus-Schiebroek 8
regulier
veld 2 - kunstgras
za 06-apr. 14:30
SVO Buytenpark-1 zat
SJC 1
regulier
veld 1 - grasveld
za 06-apr. 14:30
SVO Buytenpark 18+1
Sportlust '46 18+1
regulier
veld 2 A - kunstgras
za 06-apr. 15:40
SVO Buytenpark JO17-1
BSC '68 JO17-1
regulier
veld 2 - kunstgras
zo 07-apr. 12:00
SVO Buytenpark 4
ASC 11
regulier
veld 2 - kunstgras
zo 07-apr. 12:00
SVO Buytenpark-3 zon
DoCoS 2
regulier
veld 1 - grasveld
zo 07-apr. 14:00
SVO Buytenpark-2 zon
Quick 5
regulier
veld 2 - kunstgras
ma 08-apr. 21:00
SVO Buytenpark-2 zaal
Tutor 4
regulier
Oosterpoort veld 1
za 13-apr. 08:30
SVO Buytenpark JO13-2
Wilhelmus JO13-5
regulier
veld 2 - kunstgras
za 13-apr. 10:00
SVO Buytenpark JO19-1
Rijnsburgse Boys JO19-3
regulier
veld 2 - kunstgras
za 13-apr. 11:00
SVO Buytenpark JO14-1
Graaf W II VAC JO14-3
regulier
veld 1 - grasveld
za 13-apr. 13:00
SVO Buytenpark-4 zat
DSO 9
regulier
veld 2 - kunstgras
vr 19-apr. 20:00
SVO Buytenpark 35+2
SVC'08 35+1
regulier
veld 2 B
vr 19-apr. 21:30
SVO Buytenpark 35+2
FC Zoetermeer 35+2
regulier
veld 2 B
za 20-apr. 08:30
SVO Buytenpark JO13-1
FC Zoetermeer JO13-3
regulier
veld 2 - kunstgras
za 20-apr. 10:00
SVO Buytenpark JO15-1
Nootdorp JO15-3
regulier
veld 2 - kunstgras
za 20-apr. 11:00
SVO Buytenpark-3 zat
Berkel 7
regulier
veld 1 - grasveld
za 20-apr. 12:00
SVO Buytenpark-2 zat
Groeneweg 3
regulier
veld 2 - kunstgras
za 20-apr. 13:00
SVO Buytenpark JO17-1
Oliveo JO17-1
regulier
veld 1 - grasveld
za 04-mei. 11:45
SVO Buytenpark JO13-1
RKAVV JO13-3
regulier
veld 1 - grasveld
6
4
za 04-mei. 13:00
Oud SVO team olv Patrick Helder - team 1
Oud SVO team olv Patrick Helder - team 2
Oefen
veld 2 - kunstgras
za 04-mei. 14:30
SVO Buytenpark 1
SC REMO 1
Oefen
veld 1 - grasveld
zo 05-mei. 12:00
SVO Buytenpark-3 zon
Football Factory 5
regulier
veld 1 - grasveld
zo 05-mei. 12:00
SVO Buytenpark 4
Stompwijk'92 3
regulier
veld 2 - kunstgras
ma 06-mei. 19:00
SVO Buytenpark-2 zaal
SEV 1
regulier
Oosterpoort veld 1
vr 10-mei. 19:30
SVO Buytenpark 35+2
Forum Sport 35+1
regulier
veld 1 B
vr 10-mei. 21:00
SVO Buytenpark 35+2
FC Zoetermeer 35+2
regulier
veld 1 B
za 11-mei. 08:30
SVO Buytenpark JO15-1
BVCB JO15-2
regulier
veld 2 - kunstgras
za 11-mei. 08:30
SVO Buytenpark JO19-1
FC Zoetermeer JO19-1
regulier
veld 1 - grasveld
za 11-mei. 10:30
SVO Buytenpark JO13-1
Semper Altius JO13-2
regulier
veld 2 - kunstgras
za 11-mei. 11:00
SVO Buytenpark-3 zat
Floreant 5
regulier
veld 1 - grasveld
za 11-mei. 12:00
SVO Buytenpark-2 zat
TOGB 2
regulier
veld 2 - kunstgras
za 11-mei. 13:45
SVO Buytenpark JO17-1
Soccer Boys JO17-1
regulier
veld 2 - kunstgras
za 11-mei. 14:30
SVO Buytenpark-1 zat
DVC 1
regulier
veld 1 - grasveld
Programma komende weken uit.
Wedstrijddatum
Team
Competitiesoort
Klassepoule
Wedstrijd
Accommodatie
Details
vr 22-mrt. 21:00
SVO Buytenpark 35+2
regulier
1e klasse 08
SVC'08 35+1 - SVO Buytenpark 35+2
Sportpark Escamp I BMT
vr 22-mrt. 22:00
SVO Buytenpark 35+2
regulier
1e klasse 08
BMT 35+1 - SVO Buytenpark 35+2
Sportpark Escamp I BMT
za 23-mrt. 13:00
SVO Buytenpark-2 zat
regulier
4e klasse 03
DSVP 4 - SVO Buytenpark-2 zat
Sportpark De Groene Wijdte
za 23-mrt. 14:30
SVO Buytenpark-3 zat
regulier
7e klasse 15
BSC '68 6 - SVO Buytenpark-3 zat
Sportpark Ons Nieuwe Erf
za 23-mrt. 10:00
SVO Buytenpark JO13-1
regulier
3e klasse (3e fase) 04
HVV JO13-4 - SVO Buytenpark JO13-1
Sportpark De Diepput
za 23-mrt. 12:00
SVO Buytenpark 18+1
regulier
1e klasse 1
sv Zuid West DH 18+1 - SVO Buytenpark 18+1
Sportpark Escamp III HMC
zo 24-mrt. 14:30
SVO Buytenpark-2 zon
regulier
4e klasse 01
Ouwe Schoen 2 - SVO Buytenpark-2 zon
Sportpark TU - Delft
zo 24-mrt. 11:30
SVO Buytenpark-3 zon
regulier
5e klasse 02
Wippolder 4 - SVO Buytenpark-3 zon
Sportpark Pauwmolen
zo 24-mrt. 12:00
SVO Buytenpark 4
regulier
6e klasse 05
VUC 3 - SVO Buytenpark 4
Sportpark VUC
ma 25-mrt. 22:00
SVO Buytenpark-2 zaal
regulier
3e klasse 2
Lugdunum 2 - SVO Buytenpark-2 zaal
Zijl, de (Leiden)
za 30-mrt. 14:30
SVO Buytenpark-1 zat
regulier
5e klasse A
DVC 1 - SVO Buytenpark-1 zat
Sportpark DVC
za 30-mrt. 13:00
SVO Buytenpark-4 zat
regulier
8e klasse 05
VVSB 11 - SVO Buytenpark-4 zat
Sportpark De Boekhorst
za 30-mrt. 10:00
SVO Buytenpark JO12-1
regulier
2e klasse (3e fase) 03
Quick Boys JO12-1 - SVO Buytenpark JO12-1
Sportpark Nieuw Zuid
za 30-mrt. 13:30
SVO Buytenpark 18+1
regulier
1e klasse 1
Sportlust '46 18+1 - SVO Buytenpark 18+1
Sportpark Cromwijck
zo 31-mrt. 12:15
SVO Buytenpark-2 zon
regulier
4e klasse 01
ASC 2 - SVO Buytenpark-2 zon
Sportpark Overveer
vr 05-apr. 19:00
SVO Buytenpark 35+2
regulier
1e klasse 08
BMT 35+1 - SVO Buytenpark 35+2
Sportpark Buytenpark Zoetermeer
vr 05-apr. 20:30
SVO Buytenpark 35+2
regulier
1e klasse 08
Forum Sport 35+1 - SVO Buytenpark 35+2
Sportpark Buytenpark Zoetermeer
za 06-apr. 13:00
SVO Buytenpark-4 zat
regulier
8e klasse 05
FC Zoetermeer 6 - SVO Buytenpark-4 zat
Sportpark FC Zoetermeer
za 06-apr. 15:00
SVO Buytenpark JO19-1
regulier
2e klasse (3e fase) 02
Nootdorp JO19-2 - SVO Buytenpark JO19-1
Sportpark 's-Gravenhout
za 06-apr. 10:00
SVO Buytenpark JO14-1
regulier
3e klasse (3e fase) 01
ASC JO14-3 - SVO Buytenpark JO14-1
Sportpark Overveer
za 06-apr. 11:45
SVO Buytenpark JO13-2
regulier
5e klasse (3e fase) 02
Wippolder JO13-3JM - SVO Buytenpark JO13-2
Sportpark Pauwmolen
za 13-apr. 14:30
SVO Buytenpark-1 zat
regulier
5e klasse A
Football Factory 1 - SVO Buytenpark-1 zat
Sportpark Kikkerpolder
za 13-apr. 13:00
SVO Buytenpark-2 zat
regulier
4e klasse 03
DSO 3 - SVO Buytenpark-2 zat
Sportpark Bentwoud
za 13-apr. 13:00
SVO Buytenpark-3 zat
regulier
7e klasse 15
DSO 7 - SVO Buytenpark-3 zat
Sportpark Bentwoud
za 13-apr. 14:00
SVO Buytenpark JO17-1
regulier
2e klasse (3e fase) 04
Berkel JO17-1 - SVO Buytenpark JO17-1
Sportpark Het Hoge Land
za 13-apr. 11:00
SVO Buytenpark JO15-1
regulier
4e klasse (3e fase) 04
DSO JO15-4 - SVO Buytenpark JO15-1
Sportpark Bentwoud
za 13-apr. 12:00
SVO Buytenpark JO13-1
regulier
3e klasse (3e fase) 04
RKDEO JO13-3 - SVO Buytenpark JO13-1
Sportpark Centrum
za 13-apr. 12:30
SVO Buytenpark 18+1
regulier
1e klasse 1
BSC '68 18+1 - SVO Buytenpark 18+1
Sportpark Ons Nieuwe Erf
zo 14-apr. 11:00
SVO Buytenpark-3 zon
regulier
5e klasse 02
RKAVV 2 - SVO Buytenpark-3 zon
Sportpark Kastelenring
zo 14-apr. 10:00
SVO Buytenpark 4
regulier
6e klasse 05
RKAVV 3 - SVO Buytenpark 4
Sportpark Kastelenring
Uitslagen
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Uitslag
Competitienaam
Competitiesoort
Details
18 mrt.
SVO Buytenpark-2 zaal - RKAVV 3
4 - 6
1214 Mannen Futsal Recreatie
regulier
17 mrt.
Graaf W II VAC 3 - SVO Buytenpark-3 zon
1 - 2
0519 Mannen Zondag reserve
regulier
17 mrt.
SVO Buytenpark-2 zon - Sporting Leiden 2
1 - 4
0519 Mannen Zondag reserve
regulier
17 mrt.
SVO Buytenpark 4 - Sporting Leiden 5
7 - 1
0519 Mannen Zondag reserve
regulier
16 mrt.
Bernardus 1 - SVO Buytenpark-1 zat
3 - 1
0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)
regulier
16 mrt.
SVO Buytenpark-2 zat - Soccer Boys 3
0 - 5
0214 Mannen Zaterdag reserve
regulier
16 mrt.
Forum Sport JO19-2 - SVO Buytenpark JO19-1
2 - 2
0680 Onder 19 (3e fase)
regulier
16 mrt.
SVO Buytenpark JO14-1 - FC Oegstgeest JO14-2
3 - 4
0391 Onder 14 (3e fase)
regulier
16 mrt.
Neptunus-Schiebroek JO11-5JM - SVO Buytenpark JO11-1
8 - 1
0270 Onder 11 (3e fase)
regulier
16 mrt.
SVO Buytenpark JO13-1 - Nootdorp JO13-3
4 - 2
0394 Onder 13 (3e fase)
regulier
16 mrt.
SVO Buytenpark JO15-1 - VOC JO15-4
0 - 3
0388 Onder 15 (3e fase)
regulier
16 mrt.
DWO JO12-6 - SVO Buytenpark JO12-2
1 - 10
0332 Onder 12 (3e fase)
regulier
16 mrt.
SV Leidschenveen JO12-4 JM - SVO Buytenpark JO12-3
0 - 4
0332 Onder 12 (3e fase)
regulier
16 mrt.
DUNO JO13-3 - SVO Buytenpark JO13-2
1 - 6
0394 Onder 13 (3e fase)
regulier
16 mrt.
SVO Buytenpark JO17-1 - FC Oegstgeest JO17-2
5 - 1
0682 Onder 17 (3e fase)
regulier
13 mrt.
RKDEO 5 - SVO Buytenpark 4
2 - 6
0519 Mannen Zondag reserve
regulier
11 mrt.
ZVV Den Haag 11 - SVO Buytenpark-2 zaal
7 - 4
1214 Mannen Futsal Recreatie
regulier
10 mrt.
HDV 3 - SVO Buytenpark-3 zon
4 - 2
0519 Mannen Zondag reserve
regulier
10 mrt.
ESTO 2 - SVO Buytenpark-2 zon
9 - 2
0519 Mannen Zondag reserve
regulier
9 mrt.
Concordia JO17-2 - SVO Buytenpark JO17-1
4 - 3
0682 Onder 17 (3e fase)
regulier
9 mrt.
SVO Buytenpark JO19-1 - Oliveo JO19-1
4 - 2
0680 Onder 19 (3e fase)
regulier
9 mrt.
BVCB 4 - SVO Buytenpark-2 zat
5 - 3
0214 Mannen Zaterdag reserve
regulier
9 mrt.
SVO Buytenpark-1 zat - LSVV 70 1
1 - 5
0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)
regulier
9 mrt.
Hazerswoudse Boys 3 - SVO Buytenpark-3 zat
5 - 2
0214 Mannen Zaterdag reserve
regulier
9 mrt.
Stompwijk JO15-1JM - SVO Buytenpark JO15-1
5 - 0
0388 Onder 15 (3e fase)
regulier
9 mrt.
SVO Buytenpark-4 zat - Oliveo 8
1 - 3
0214 Mannen Zaterdag reserve
regulier
9 mrt.
SVO Buytenpark JO12-2 - Graaf W II VAC JO12-4
6 - 3
0332 Onder 12 (3e fase)
regulier
9 mrt.
SVO Buytenpark JO13-2 - RKDEO JO13-5
0 - 1
0394 Onder 13 (3e fase)
regulier
9 mrt.
UVS JO14-2 - SVO Buytenpark JO14-1
3 - 1
0391 Onder 14 (3e fase)
regulier
9 mrt.
SVO Buytenpark JO12-3 - HVV JO12-1
7 - 3
0332 Onder 12 (3e fase)
regulier
9 mrt.
SVO Buytenpark JO11-1 - Soccer Boys JO11-4
2 - 5
0270 Onder 11 (3e fase)
regulier
9 mrt.
DSO JO13-4 - SVO Buytenpark JO13-1
1 - 3
0394 Onder 13 (3e fase)
regulier
8 mrt.
SVO Buytenpark 35+2 - SVC'08 35+1
2 - 0
0296 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar)
regulier
8 mrt.
BMT 35+1 - SVO Buytenpark 35+2
4 - 0
0296 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar)
regulier
6 mrt.
RKAVV JO12-1 - SVO Buytenpark JO12-2
3 - 5
0332 Onder 12 (3e fase)
regulier