• Welkom bij SVO Buytenpark

  de gezelligste voetbalvereniging
  van Zoetermeer
  SVO Buytenpark:
  Een leven lang voetballen!
 • Deze week heeft Jörg van Capelleveen, voorzitter van de jeugdafdeling van SVO Buytenpark, aangegeven zijn taken bij de vereniging neer te leggen.

  Jörg is de afgelopen jaren verantwoordelijk geweest voor de groei die de jeugd bij de vereniging heeft kunnen doormaken. Samen met het enthousiaste team waar hij deel van uit maakte, wist hij het jeugdvoetbal een prominente plaats te geven in onze vereniging. Dit heeft er onder meer toe geleid dat dit seizoen voor het eerst een “jeugdteam” doorstroomt naar de senioren. Iets waar heel de vereniging ontzettend trots op mag zijn.

  Het bestuur is Jörg vanzelfsprekend dankbaar voor zijn inzet de afgelopen jaren en respecteert zijn besluit. We gaan ervoor zorgen dat de fundamenten van het jeugdvoetbal, die dus door Jörg vormgegeven is, voortgezet gaan worden. We zullen de opengevallen positie zo snel mogelijk trachten in te vullen met een kandidaat die de visie en missie van de vereniging verder uit gaat werken.