• Welkom bij SVO Buytenpark

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    SVO Buytenpark:
    Een leven lang voetballen!
  • Trainingsschema 2023-2024

    Trainingsschema 2023-2024

     

    MAANDAG JO8-1 18:00 19:00 1/6 Kunstgrasveld Padzijde Ernis Etomovic, Sudhir Grover
      JO8-2 18:00 19:00 1/4 grasveld Padzijde Gerard van Kruijssen, Edwin Friggen
      JO9-1 18:00 19:00 1/6 Kunstgrasveld Padzijde Dave Roggeveen / Younes Ktitu
      JO9-2 18:00 19:00 1/6 Kunstgrasveld Padzijde Martin, Marchano
      JO10-1 18.00 19.00 1/4 grasveld Boszijde Andre Wallaard, Manuel Lilypaly
      JO11-1 18:00 19:15 1/4 Kunstgrasveld Boszijde Rob Oudshoorn, Bob Remmerswaal
      JO12-3 18:30 19.45 1/4 grasveld Boszijde Richard van der Spek, Rob Kock
      JO13-1 18.00 19.15 1/4 grasveld Padzijde Michel Meere
      JO13-2 18.00 19.15 1/4 Kunstgrasveld Boszijde Michel Kuipers
      JO19-1 19.30 21:00 1/2 Kunstgrasveld Padzijde Tim Wigchers, Jordy Camijn
                 
    DINSDAG JO12-1 17:45 19:15 1/4 kunstgrasveld Padzijde Michael van Os en Dennis Lindeboom
      JO12-2 17:45 19:15 1/4 kunstgrasveld Padzijde Izak Kalmijn en Alwin Ramsaran
      JO14-1 18.00 19.15 1/2 Grasveld Boszijde Sabir Abdalla
      JO17-1 18:00 19:15 1/2 Kunstgrasveld Boszijde Jerry Mussche, Jounes Ktitu
      za1 19:30 21:00 1/2 Kunstgrasveld Padzijde Francis Janse
      za2 19:30 21:00 1/2 kunstgrasveld Boszijde Walther
      zo3 21:00 22:30 1/2 Kunstgrasveld Padzijde Badr
    WOENSDAG            
      JO8-1 18:00 19:00 1/6 Kunstgrasveld Padzijde Ernis Etomovic, Sudhir Grover
      JO8-2 18:00 19:00 1/6 Kunstgrasveld Padzijde Gerard van Kruijssen, Edwin Friggen
      JO9-1 18:00 19:00 1/4 Grasveld Boszijde Dave Roggeveen en Younes Ktitu
      JO9-2 18.00 19.00 1/6 Kunstgrasveld Padzijde Martin, Marchano
      JO10-1 18.00 19.00 1/4 Kunstgrasveld Boszijde Andre Wallaard, Manuel Lilypaly
      JO11-1 18:00 19:15 1/4 Grasveld Padzijde Rob Oudshoorn, Bob Remmerswaal
      JO13-1 18.00 19.15 1/4 Kunstgrasveld Boszijde Michel Meere
      JO13-2 18.00 19.15 1/4 Grasveld Boszijde Michel Kuipers
      Keepers-Training 18:00 19:30 Grasveld Doelgebied Louren Mahieu
      vet 19.15 20.30 2/5 Kunstgrasveld padzijde Sunil
      zo4 19:30 21:00 1/2 Grasveld padzijde Martijn
      zo2 19:30 20:30 2/5 Kunstgrasveld boszijde Qais
      za3 20:00 21:30 1/2 Grasveld boszijde Wilco Strijker
      za4 20:30 22:00 1/2 Kunstgrasveld padzijde Ashwin
      za7v7 19:30 20:30 1/5 Kunstgrasveld midden Antony
    DONDERDAG            
      JO12-1 17.45 19.15 1/4 Kunstgrasveld Padzijde Michael van Os, Dennis Lindeboom
      JO12-2 17.45 19.15 1/4 Kunstgrasveld Padzijde Izak Kalmijn en Alwin Ramsaran
      JO12-3 18:00 19.25 1/4 Kunstgrasveld Boszijde Richard van der Spek, Rob Kock
      JO14-1 18.00 19.15 1/4 Kunstgrasveld Boszijde Sabir Abdalla
      JO15-1 18:00 19:15 1/2 Grasveld Boszijde Nick de Boer
      JO17-1 18:30 19:30 1/2 Grasveld Padzijde Jerry Mussche, Jounes Ktitu
      JO19-1 19.30 21:00 1/2 Grasveld / 1/2 Kunstgras (om de week i.o.m. zat. 2) boszijde Tim Wigchers, Jordy Camijn
                 
      za1 19:30 21:00 1/2 Kunstgrasveld padzijde Francis Janse
      za2 19:30 21:00 1/2 Grasveld / 1/2 Kunstgrasveld (om de week i.o.m. JO19-1) boszijde Walther
      zo3 21:00 22:30 1/2 Kunstgrasveld padzijde Badr
    VRIJDAG*            
      Masters 19:30 21:00 1/2 Kunstgrasveld Padzijde Fred/Henk
      ZO2** 19:30 21:00 1/2 Kunstgrasveld Boszijde Qais
      vr7vs7-1 19:30 21:00 1/2 Kunstgrasveld / Grasveld   Wilco
      vr7vs7-2 19:30 21:00 1/2 Kunstgrasveld / Grasveld   Fabian
            *verschuiving waar nodig bij 7vs7 toernooi    
            ** indien er geen 7vs7 toernooi is    
    ZONDAG            
      Walking Football 10:00 12:00 Kunstgras   Heer Timmermans
      De Buurtvoetbalschool 10:00 11:00 Kunstgras   Ger Fens en Remo Oudshoorn