• Welkom bij SVO Buytenpark

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    SVO Buytenpark:
    Een leven lang voetballen!
  • Trainingsschema 2022-2023

    Trainingsschema 2022-2023

     

    We hebben zoveel mogelijk rekening gehouden met de wensen van de afzonderlijke teams. Onderhoud en uitbreiding van de velden blijft de focus van het bestuur. Met de gemeente zijn we continue in gesprek over de mogelijkheden op korte en lange termijn.

    Veel succes en plezier dit seizoen!

     

    dagteambegineindveldkanttrainer
    MAANDAG JO10-1 18:00 19:15 1/4 kunst   Izak
      JO10-2 18:00 19:15 1/4 kunst   Rob
      JO10-3 18:00 19:15 1/4 kunst   vacant
      JO12-4 18:00 19:15 1/4 kunst   vacant
      JO11-1 18:00 19:15 1/3 veld boszijde Richard
      JO12-1 18:00 19:15 1/3 veld padzijde Michel
      JO12-3 18:00 19:15 1/3 veld midden Mario
      JO19-1 19:15 20:45 1/2 kunst boszijde Tim
                 
    DINSDAG Keeperstraining t/m JO12 17:30 18:15 kunst stukje rond dugouts Dennis
      JO12-2 17:45 19:15 ongeveer 1/2 kunst padzijde Patrick/Dennis
      JO13-1 18:00 19:15 ongeveer 1/2 kunst boszijde Ruud/Felip
      JO14-1 18:00 19:15 1/2 veld padzijde Nick
      JO15-1 18:00 19:15 1/2 veld boszijde Jerry
      Keeperstraining vanaf JO13 18:15 19:00 kunst stukje rond dugouts Dennis
                 
      Zaterdag 1/3/4 19:30 21:00 kunst + 1/2 veld   Francis/trainers
      Zaterdag 2 19:30 21:00 1/2 veld boszijde Timo
      Zondag 3 21:00 22:30 1/2 kunst   Badr
                 
    WOENSDAG Smurfen 16:00 17:00 kunst   Remo/Ger
      JO7-1 17:30 18:30 kunst   Ger/trainer
      JO8-1 17:30 18:30 kunst   Ger/trainer
      JO8-2 17:30 18:30 kunst   Ger/trainer
      JO10-1 18:00 19:00 veld   Ger/trainer
      JO10-2 18:00 19:00 veld   Ger/trainer
      JO10-3 18:00 19:00 veld   Ger/trainer
      JO12-4 18:00 19:00 veld   Ger/trainer
      JO11-1 18:30 19:30 kunst   Ger/trainer
      JO12-1 18:30 19:30 kunst   Ger/trainer
      JO12-3 18:00 19:00 kunst   Ger/trainer
                 
      Veteranen 19:00 20:30 1/2 veld   Sunil
      Zondag 4 19:30 20:30 2/5 kunst   Martijn
      Zaterdag 5 19:30 20:30 2/5 kunst   Nick
      Zaterdag 7v7 19:30 20:30 1/5 kunst   Anthony
      Zaterdag 6 20:30 22:00 1/2 kunst   Mike/Jordi/Ab
      Zaterdag 7 20:30 22:00 1/2 kunst   Ashwin
                 
    DONDERDAG JO12-2 17:45 19:15 1/2 veld padzijde Patrick/Dennis
      JO13-1 18:00 19:15 1/2 veld boszijde Ruud/Felip
      JO14-1 18:00 19:15 1/2 kunst padzijde Nick
      JO15-1 18:00 19:15 1/2 kunst boszijde Jerry
      JO19-1 19:30 21:00 1/2 veld boszijde Tim
                 
      Zaterdag 1/3/4 19.30 21.00 kunst   Francis/trainers
      Zaterdag 2 19:30 21:00 1/4 veld   Timo
      Zondag 2 19:30 21:00 1/4 veld   Qais
      Zondag 3 21:00 22:30 kunst   Badr
                 
    VRIJDAG JO7 / JO8 16:30 17:30 kunst   Johan
                 
      Masters 19.30 21.00 1/2 kunst   Fred/Henk
      Vrijdag 7vs7-1 19:30 21:00 1/2 veld   Wilco
      Vrijdag 7vs7-2 19:30 21:00 1/2 veld   Fabian