• Welkom bij SVO Buytenpark

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    SVO Buytenpark:
    Een leven lang voetballen!
  • Trainingsschema 2021-2022

     

    dagbegineindteamveldkanttrainer
    MAANDAG JO9-1 18.00 19.15 1/3 kunst padzijde Izak
      JO10-1 18.00 19.15 1/3 kunst padzijde Richard
      JO11-1 18.00 19.15 1/3 kunst boszijde Michel
      JO11-2 18.30 20:00 1/2 veld boszijde Patrick / Michael
      JO15-1 18.30 20:00 1/2 veld padzijde Bobby
      JO17-1 19:30 21:00 1/2 kunst boszijde Tim
      JO19-1 19.30 21.00 1/2 kunst padzijde Marcel
                 
    DINSDAG Keepers 17.45 19.15 Doel kunst padzijde Dennis
      JO12-2 18.30 19.30 1/4 kunst padzijde Erwin/Mathijs
      JO12-1 18.30 19.30  1/4  kunst padzijde Ruud
      JO13-1 18.00 19.30 1/2 kunst boszijde Nick
      JO14-1 18.00 19.15 1/2 veld boszijde Jerry/Patrick
      JO14-2 18.00 19.15 1/2 veld padzijde Jordi
                 
      ZAT 3 19.30 21.00 1/3 kunst boszijde Tom/David
      ZAT 1/2 19.30 21.00 2/3 kunst padzijde Ger/Jerry
      ZAT 4 19.30 21.00 1/2 veld padzijde Nick
      ZAT 5 20.00 21.30 1/2 veld boszijde Frits
      ZON 2 21.00 22.30 1/2 kunst boszijde Badr
                 
    WOENSDAG JO9-1 18.00 19.15 1/4 kunst padzijde Izak
      JO10-1 18.00 19.15 veld   Richard
      JO11-1 18.00 19.15 1/4 kunst padzijde Michel
      JO15-1 18.30 19.30 1/2 kunst boszijde Bobby
                 
      ZON V 19.30 20.30 1/2 kunst boszijde Martijn
      ZON 4 19:30 21:00 1/2 veld padzijde Ed
      ZAT 8 19:30 21:00 1/2 veld boszijde Wassim
      ZAT 6 20.30 22.00 1/2 kunst boszijde Daryl
      ZAT 7 20.30 22.00 1/2 kunst padzijde Aschwin
                 
    DONDERDAG JO7-1 16.30 17.30 veld   Fred/Robin
      JO11-2 17.00 18.30 tot 18.00 uur kunst daarna veld Patrick / Dennis
      Keepers 17.45 19.15 Doel kunst padzijde Dennis
      JO12-1 18.00 19.00 1/4 veld padzijde Ruud
      JO12-2 18.00 19.00 1/4 veld padzijde Mathijs/Erwin
      JO13-1 18.00 19.30 1/4 kunst boszijde Nick
      JO14-1 18.00 19.15 1/2 kunst padzijde Jerry/Patrick
      JO14-2 18.00 19.30 1/4 kunst boszijde Jordi
      JO17-1 18.30 20.00 1/2 veld boszijde Tim
      JO19-1 19.00 20.30 1/2 veld padzijde Marcel
                 
      ZAT 1/2 19.30 21.00 kunst   Ger/Jerry
      ZON 3 20.00 21.30 1/2 veld boszijde Qais
      ZON 2 21.00 22.30 1/2 kunst padzijde Badr
      ZON 5 20.00 21.30 1/2 veld padzijde * Johan
                 
    VRIJDAG MASTERS 19:30 21:00 kunst    

     

    *) ZON 5 en ZON 3 van 20.00-20.30 samen boszijde.