• Welkom bij SVO Buytenpark

  de gezelligste voetbalvereniging
  van Zoetermeer
  SVO Buytenpark:
  Een leven lang voetballen!
 • SVO Buytenpark feliciteert Gino Blom en Koen Ramsteijn met het uitlopen van de NN Marathon van Rotterdam
 • SVO Buytenpark feliciteert Gino Blom en Koen Ramsteijn met het uitlopen van de NN Marathon van Rotterdam (42,195 km.) Een bijzondere en geweldige prestatie van beide spelers, waar de club trots op is. Ook de gehele zondag 4 wil beide spelers van hun team feliciteren met deze puike prestatie.

  2,5 maand fysieke en mentale voorbereiding en om er zeker van te zijn dat Gino en Koen het zouden halen hebben zij gedurende deze periode geen enkele druppel alcohol tot zich genomen. Ook medespeler bij de zondag 4 Wilco Strijker was loyaal aan beide heren. Als zij ervoor gaan dan drink ook ik gedurende deze 2.5 maand voorbereiding geen alcohol.

  Trots en groot respect voor alle betrokkenen.

  Na het uitlopen van de marathon konden zij de verleiding van een overheerlijk pilsje uiteraard niet weerstaan en lieten zij zich deze goed smaken.

  Grote klasse boys!!!

  Namens,

  SVO Buytenpark