• Welkom bij SVO Buytenpark

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    SVO Buytenpark:
    Een leven lang voetballen!
  • SVO-3 zat

  • SVO Buytenpark 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Slagmoolen, Jay
    Sluiters, Dave
    Soer, Joshua
    Spierdijk, Max
    Strijker, Jessy
    Strijker, Wilco
    Suleifany, Azzam
    Taher, Adnan
    Taher, Baderkhan
    Theunissen, Jordy

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFunctie
    Strijker, WilcoTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 10:00SVO Buytenpark 3 - Nootdorp 2Sportpark Buytenpark Zoetermeer
    8 okt. 12:30Oliveo 4 - SVO Buytenpark 3Sportpark De Groene Wijdte
    15 okt. 12:00SVO Buytenpark 3 - DWO 4Sportpark Buytenpark Zoetermeer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Forum Sport 5 - SVO Buytenpark-3 zat3 - 0
    21 sep.ASC 3 - SVO Buytenpark-3 zat4 - 2
    13 sep.SVO Buytenpark-3 zat - DWO 72 - 3
  • Poulestanden SVO Buytenpark 3 ( 5e klasse 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nootdorp 2110010553
    2Haagse Hout 311004133
    3Forum Sport 511003033
    4Wilhelmus 411004223
    5FC Zoetermeer 211004223
    6Oliveo 400000000
    7VELO 600000000
    8BSC '68 4100124-20
    9RKAVV 3100124-20
    10DSO 5100114-30
    11SVO Buytenpark-3 zat100103-30
    12DWO 41001510-50

    Poulestanden SVO Buytenpark 3 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 2 28 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Oegstgeest 43300142129
    2ASC 331116604
    3DWO 7311137-44
    4SVO Buytenpark-3 zat3003412-80
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SVO Buytenpark 3

    VS

    Nootdorp 2

    01 oktober 202210:00 uur
    Sportpark Buytenpark Zoetermeer veld 1 - kunstgras

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SVO Buytenpark 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd