• Welkom bij SVO Buytenpark

  de gezelligste voetbalvereniging
  van Zoetermeer
  SVO Buytenpark:
  Een leven lang voetballen!
 • Afgelopen zaterdag weer een mooie voetbaldag in het Buytenpark. Een bomvol speelprogramma met als klap op de vuurpijl de stadsderby tussen SVO Buytenpark en FC Zoetermeer.
  Voorafgaande aan de wedstrijd waren er vanuit de evenementencommissie diverse sfeeracties gepland. Zo waren er blauwwitte rookpotten, een lekker muziekje uit de speakers en kon de JO9 het veld op met de spelers het veld op. Spelers, supporters, familie en vrienden genoten zichtbaar van de entourage.
  De wedstrijd was kwalitatief niet heel erg hoogstaand, maar misschien is dat dan ook wel wat je van een derby mag verwachten. De eindstand werd uiteindelijk 1-1. Doelpunten werden gemaakt door Arthur Krijgsman (1-0) en voor de bezoekers scoorde Roald Houterman (1-1).
  De muzikale omlijsting werd verzorgd door zanger/entertainer Herbert Schaap, met hierbij nog een gastoptreden van Johan Rensen. Uiteindelijk gingen de voetjes van de vloer en bleef het nog lang gezellig.